Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > AAT3221IJS-1.8-T1
AAT3221IJS-1.8-T1
AAT3221IJS-1.8-T1 Skyworks Solutions Inc.
AAT3221%2C22.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8SC70JW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TFSOJ (0.069", 1.75mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2.5 µA
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SC70JW
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Control Features: Enable
Part Status: Obsolete
PSRR: 50dB (100Hz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
auf Bestellung 170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 32
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT3221IJS-1.8-T1 Skyworks Solutions Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8SC70JW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TFSOJ (0.069", 1.75mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2.5 µA, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SC70JW, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Control Features: Enable, Part Status: Obsolete, PSRR: 50dB (100Hz), Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.
Weitere Produktangebote AAT3221IJS-1.8-T1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AAT3221IJS-1.8-T1 AAT3221IJS-1.8-T1 Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. AAT3221_AAT3222_202251B-1214087.pdf LDO Voltage Regulators 150mA NanoPower LDO Linear Regulator
auf Bestellung 235 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
AAT3221IJS-1.8-T1 Hersteller : ANALOGICTECH AAT3221%2C22.pdf
auf Bestellung 4000 Stücke:
AAT3221IJS-1.8-T1 AAT3221IJS-1.8-T1 Hersteller : Skyworks Solutions Inc. AAT3221%2C22.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8SC70JW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Obsolete
PSRR: 50dB (100Hz)