Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > AAT3672IWO-4.2-1-T1
AAT3672IWO-4.2-1-T1 Skyworks Solutions, Inc.
201880B-258386.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Battery Management 4.3V-6.0V 2000mA Bat Chrg/Pwr Manag
auf Bestellung 1210 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT3672IWO-4.2-1-T1 Skyworks Solutions, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 14TDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Interface: USB, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 14-TDFN (3x3), Charge Current - Max: 1.6A, Programmable Features: Current, Timer, Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Voltage - Supply (Max): 6.5V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Weitere Produktangebote AAT3672IWO-4.2-1-T1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: USB
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 14-TDFN (3x3)
Charge Current - Max: 1.6A
Programmable Features: Current, Timer
Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Supply (Max): 6.5V
Battery Pack Voltage: 4.2V