Produkte > ANALOGIC > AAT3685IWP-4.2-T1
AAT3685IWP-4.2-T1 ANALOGIC
search?q=aat3685_201888c#documents
Hersteller: ANALOGIC
auf Bestellung 569 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AAT3685IWP-4.2-T1 ANALOGIC
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 12TDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Serial, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 12-TDFN (3x3), Charge Current - Max: 1A, Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Voltage - Supply (Max): 5.5V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote AAT3685IWP-4.2-T1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 12-WFDFN Exposed Pad
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Serial
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 12-TDFN (3x3)
Charge Current - Max: 1A
Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Serial
Charge Current - Max: 1A
Voltage - Supply (Max): 5.5V
Battery Pack Voltage: 4.2V