Produkte > TXC CORPORATION > AB-20.000MAGE-T
AB-20.000MAGE-T
AB-20.000MAGE-T TXC Corporation
ab-automotive.pdf
Hersteller: TXC Corporation
Crystals 20.000MHz 30ppm 12pF -40C to 85C
auf Bestellung 570 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AB-20.000MAGE-T TXC Corporation
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Weitere Produktangebote AB-20.000MAGE-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AB-20.000MAGE-T AB-20.000MAGE-T Hersteller : TXC Corporation inlinefilenameutf-8ab.pdf Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 12pF FUND 80Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin CSMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
AB-20.000MAGE-T AB-20.000MAGE-T Hersteller : TXC CORPORATION ab-automotive.pdf Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 20 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 20 MHz