Produkte > PANASONIC > ABS1412513
ABS1412513
ABS1412513 Panasonic
sw_m_eng_abs.pdf
Hersteller: Panasonic
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever 0.1A 250VAC 30VDC 0.54N Screw Mount Solder Automotive Carton/Case
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ABS1412513 Panasonic
Description: SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Lever, Straight, Operating Force: 55gf, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Release Force: 3.500gf, Pretravel: 0.110" (2.8mm), Differential Travel: 0.031" (0.8mm), Overtravel: 0.047" (1.2mm), Operating Position: 0.345" (8.8mm), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote ABS1412513
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ABS1412513 ABS1412513 Hersteller : Panasonic Electric Works sw_m_eng_abs.pdf Description: SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Release Force: 3.500gf
Pretravel: 0.110" (2.8mm)
Differential Travel: 0.031" (0.8mm)
Overtravel: 0.047" (1.2mm)
Operating Position: 0.345" (8.8mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V