ACC02E24-28S-003 Amphenol Industrial
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACC02E24-28S-003 Amphenol Industrial
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACC02E24-28S-003 | Hersteller : AMPHENOL INDUSTRIAL |
auf Bestellung 394 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
| ACC02E24-28S-003 | Hersteller : Amphenol Industrial Operations |
Description: CONN RCPT FMALE 24P SILVER CRIMPPackaging: Bulk Connector Type: Receptacle, Female Sockets Color: Olive Drab Mounting Type: Panel Mount Shielding: Unshielded Number of Positions: 24 Orientation: N (Normal) Shell Size - Insert: 24-28 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Threaded Termination: Crimp Ingress Protection: Environment Resistant Cable Opening: 1.375" (34.93mm) Mounting Feature: Flange Contact Finish - Mating: Silver Part Status: Active Shell Material: Aluminum Shell Finish: Olive Drab Cadmium Primary Material: Metal Qualification: MIL-5015 Derivative |
auf Bestellung 448 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SCKT |