ACDL1V1004-100-R
ACDL1V1004-100-R Eaton - Electronics Division
eaton-acdl1v-alloy-powder-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1245-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND AUDIO CLASS D 10.0UH 4.4A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.472" L x 0.378" W (12.00mm x 9.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
auf Bestellung 553 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACDL1V1004-100-R Eaton - Electronics Division
Description: IND AUDIO CLASS D 10.0UH 4.4A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.472" L x 0.378" W (12.00mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACDL1V1004-100-R ACDL1V1004-100-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-acdl1v-alloy-powder-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1245-en.pdf Power Inductors - SMD IND Audio Class D 10.0uH 4.4A SMT 4Pad
auf Bestellung 739 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ACDL1V1004-100-R ACDL1V1004-100-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-acdl1v-alloy-powder-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1245-en.pdf Power Inductors - SMD IND Audio Class D 10.0uH 4.4A SMT 4Pad
auf Bestellung 1190 Stücke:
ACDL1V1004-100-R ACDL1V1004-100-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-acdl1v-alloy-powder-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1245-en.pdf Description: IND AUDIO CLASS D 10.0UH 4.4A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded