Produkte > EATON ELECTRONICS > ACDL1V1004-220-R
ACDL1V1004-220-R
ACDL1V1004-220-R Eaton Electronics
eaton-acdl1v-alloy-powder-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1245-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD IND Audio Class D 22.0uH 3.5A SMT 4Pad
auf Bestellung 1062 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACDL1V1004-220-R Eaton Electronics
Description: IND AUDIO CLASS D 22.0UH 3.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.472" L x 0.378" W (12.00mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 74.4mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4-SMD, Height - Seated (Max): 0.457" (11.60mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Weitere Produktangebote ACDL1V1004-220-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACDL1V1004-220-R ACDL1V1004-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-acdl1v-alloy-powder-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1245-en.pdf Description: IND AUDIO CLASS D 22.0UH 3.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.472" L x 0.378" W (12.00mm x 9.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 74.4mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4-SMD
Height - Seated (Max): 0.457" (11.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A