Produkte > EATON ELECTRONICS > ACDL2V0910-150-R
ACDL2V0910-150-R
ACDL2V0910-150-R Eaton Electronics
eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD IND ClassD Ferrite 15.0uH 3.5A SMT 4Pad
auf Bestellung 515 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACDL2V0910-150-R Eaton Electronics
Description: IND CLASSD FERRITE 15.0UH 3.5A S, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 39.2mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 22.5MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 4-SMD, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACDL2V0910-150-R ACDL2V0910-150-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Description: IND CLASSD FERRITE 15.0UH 3.5A S
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 39.2mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 22.5MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 4-SMD
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
auf Bestellung 215 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
ACDL2V0910-150-R ACDL2V0910-150-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Power Inductors - SMD IND ClassD Ferrite 15.0uH 3.5A SMT 4Pad
auf Bestellung 1134 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 4-SMD
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A