Produkte > EATON ELECTRONICS > ACDL2V0910-220-R
ACDL2V0910-220-R
ACDL2V0910-220-R Eaton Electronics
eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD IND ClassD Ferrite 22.0uH 2.5A SMT 4Pad
auf Bestellung 1043 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACDL2V0910-220-R Eaton Electronics
Description: IND CLASSD FERRITE 22.0UH 2.5A S, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACDL2V0910-220-R ACDL2V0910-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Description: IND CLASSD FERRITE 22.0UH 2.5A S
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
auf Bestellung 290 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
ACDL2V0910-220-R ACDL2V0910-220-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Power Inductors - SMD IND ClassD Ferrite 22.0uH 2.5A SMT 4Pad
auf Bestellung 1100 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded