ACDL2V0910-6R8-R
ACDL2V0910-6R8-R Eaton - Electronics Division
eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND CLASSD FERRITE 6.8UH 5.0A SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 4 Lead
Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACDL2V0910-6R8-R Eaton - Electronics Division
Description: IND CLASSD FERRITE 6.8UH 5.0A SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 4 Lead, Size / Dimension: 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACDL2V0910-6R8-R ACDL2V0910-6R8-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Power Inductors - SMD IND ClassD Ferrite 6.8uH 5.0A SMT 4Pad
auf Bestellung 1186 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ACDL2V0910-6R8-R ACDL2V0910-6R8-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Description: IND CLASSD FERRITE 6.8UH 5.0A SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
auf Bestellung 590 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
ACDL2V0910-6R8-R ACDL2V0910-6R8-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-acdl2v-ferrite-class-d-audio-inductor-data-sheet-elx1246-en.pdf Power Inductors - SMD IND ClassD Ferrite 6.8uH 5.0A SMT 4Pad