ACE1V3225-110-R
ACE1V3225-110-R Eaton - Electronics Division
eaton-ace1v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 11UH 300MA 2LN 500OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 10 MHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACE1V3225-110-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 11UH 300MA 2LN 500OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 11 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 500 Ohms @ 10 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACE1V3225-110-R ACE1V3225-110-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ace1v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: CMC 11UH 300MA 2LN 500OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
auf Bestellung 5156 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
ACE1V3225-110-R ACE1V3225-110-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_ace1v3225_automotive_common_mode_chip_induct-1825459.pdf Common Mode Chokes / Filters 11 NH CAN-BUS AEC-Q200