ACE1V3225-201-R
ACE1V3225-201-R Eaton - Electronics Division
eaton-ace1v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 70mA
DC Resistance (DCR) (Max): 4.8Ohm
Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACE1V3225-201-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 70mA, DC Resistance (DCR) (Max): 4.8Ohm, Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACE1V3225-201-R ACE1V3225-201-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-ace1v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf Common Mode Chokes / Filters 200 UH CAN-BUS AEC-Q200
auf Bestellung 3967 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
ACE1V3225-201-R ACE1V3225-201-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ace1v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 70mA
Mindestbestellmenge: 14
ACE1V3225-201-R ACE1V3225-201-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_ace1v3225_automotive_common_mode_chip_induct-1825459.pdf Common Mode Chokes / Filters 200 NH CAN-BUS AEC-Q200