ACE1V4532-201-R
ACE1V4532-201-R Eaton - Electronics Division
eaton-ace1v4532-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 200UH 100MA 2LN 15KOHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 4.5Ohm
Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 15 kOhms @ 10 MHz
auf Bestellung 182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACE1V4532-201-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 200UH 100MA 2LN 15KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.118" (3.00mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 4.5Ohm, Inductance @ Frequency: 200 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 15 kOhms @ 10 MHz.
Weitere Produktangebote ACE1V4532-201-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACE1V4532-201-R ACE1V4532-201-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-ace1v4532-automotive-common-mode-chip-induct-1825477.pdf Common Mode Chokes / Filters 200 NH CAN-BUS AEC-Q200
auf Bestellung 520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ACE1V4532-201-R ACE1V4532-201-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ace1v4532-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: CMC 200UH 100MA 2LN 15KOHM SMD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 100mA