ACE1V4532-510-R
ACE1V4532-510-R Eaton - Electronics Division
eaton-ace1v4532-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 51UH 200MA 2LN 2KOHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 10 MHz
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACE1V4532-510-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 51UH 200MA 2LN 2KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.118" (3.00mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 51 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 10 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACE1V4532-510-R ACE1V4532-510-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_ace1v4532_automotive_common_mode_chip_induct-1825477.pdf Common Mode Chokes / Filters 51 NH CAN-BUS AEC-Q200
auf Bestellung 1143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ACE1V4532-510-R ACE1V4532-510-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ace1v4532-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: CMC 51UH 200MA 2LN 2KOHM SMD
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active