ACE2V3225-101-R
ACE2V3225-101-R Eaton - Electronics Division
eaton-ace2v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet-elx1211-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 80UH 100MA 2LN 3KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.12Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 80 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 3 kOhms @ 10 MHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACE2V3225-101-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 80UH 100MA 2LN 3KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.12Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 80 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 3 kOhms @ 10 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 6330 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ACE2V3225-101-R ACE2V3225-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ace2v3225-automotive-common-mode-chip-inductor-data-sheet-elx1211-en.pdf Description: CMC 80UH 100MA 2LN 3KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active