ACI4400HH ebm-papst
Hersteller: ebm-papst
EC Fans EC Tubeaxial Fan, 119x38mm, 90-264VAC, 103CFM, 4.4W, 3300RPM, Ball, GreenTech
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACI4400HH ebm-papst
Description: FAN AXIAL 119X38MM 100-240VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4.40W, Features: Electronic Commutation (EC), Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 100 ~ 240VAC, Size / Dimension: Square - 119mm L x 119mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.606 lb (274.88 g), Operating Temperature: -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CSAus, cURus, Ingress Protection: IP20, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.0dB(A), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote ACI4400HH
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ACI4400HH | Hersteller : ebm-papst Inc. |