Produkte > AMPHENOL > ACJM-NH35
ACJM-NH35
ACJM-NH35 Amphenol
3908962144980136055010385001111.pdf
Hersteller: Amphenol
Conn 3.5MM Mono Phone Jack F 1 POS Solder RA Thru-Hole 6 Terminal 1 Port
auf Bestellung 375 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 260
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACJM-NH35 Amphenol
Description: 3.5MM MONO NO THREAD HORZ PCB, Packaging: Bulk, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 4 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Kinked Pin, Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACJM-NH35 ACJM-NH35 Hersteller : AMPHENOL ACJM-NH35.pdf Category: Jack connectors
Description: Connector: Jack 3,5mm; socket; female; ways: 2; angled 90°; THT
Type of connector: Jack 3,5mm
Connector: socket
Kind of connector: female
Connector variant: mono; with double switch; without nut
Spatial orientation: angled 90°
Mechanical mounting: for panel mounting
Electrical mounting: THT
Number of ways: 2
auf Bestellung 373 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 122
ACJM-NH35 ACJM-NH35 Hersteller : Amphenol Sine Systems 3908962144980136055010385001111.pdf Conn 3.5MM Mono Phone Jack F 1 POS Solder RA Thru-Hole 6 Terminal 1 Port
Produkt ist nicht verfügbar
ACJM-NH35 ACJM-NH35 Hersteller : Amphenol Audio CAT-AUDIO.pdf Description: 3.5MM MONO NO THREAD HORZ PCB
Packaging: Bulk
Connector Type: Phone Jack
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Kinked Pin
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
ACJM-NH35 ACJM-NH35 Hersteller : Amphenol Audio CAT-AUDIO.pdf Phone Connectors 3.5mm PCB Jack Plastic, Mono