Produkte > AMPHENOL AUDIO > ACJM-NV35-2S
ACJM-NV35-2S
ACJM-NV35-2S Amphenol Audio
CAT-AUDIO.pdf
Hersteller: Amphenol Audio
Phone Connectors VERT CHASIS CONN PLSTC MNT Needle CNT
auf Bestellung 204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACJM-NV35-2S Amphenol Audio
Description: 3.5MM MONO NO THREAD VERT PCB SC, Packaging: Bulk, Connector Type: Phone Jack, Gender: Female, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts, Internal Switch(s): Does Not Contain Switch, Signal Lines: Mono, Termination: Press-Fit, Solder, Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone.
Weitere Produktangebote ACJM-NV35-2S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACJM-NV35-2S ACJM-NV35-2S Hersteller : Amphenol Sine Systems acjs-nv35-5.pdf Conn 3.5MM Audio Jack F 2 POS Solder ST Thru-Hole 3 Terminal 1 Port
Produkt ist nicht verfügbar
ACJM-NV35-2S ACJM-NV35-2S Hersteller : Amphenol Audio CAT-AUDIO.pdf Description: 3.5MM MONO NO THREAD VERT PCB SC
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Positions/Contacts: 2 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s): Does Not Contain Switch
Signal Lines: Mono
Termination: Press-Fit, Solder
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone