Produkte > AMPHENOL > ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S
ACJS-MV35-3S AMPHENOL
55010544001110.pdf
Hersteller: AMPHENOL
Category: Jack connectors
Description: Connector: Jack 3,5mm; socket; female; stereo; ways: 3; straight
Type of connector: Jack 3,5mm
Connector: socket
Kind of connector: female
Connector variant: stereo
Spatial orientation: straight
Mechanical mounting: for panel mounting
Electrical mounting: THT
Number of ways: 3
Design: on/off switch
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 48
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACJS-MV35-3S AMPHENOL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACJS-MV35-3S ACJS-MV35-3S Hersteller : Amphenol Sine Systems 55010544001112.pdf Conn 3.5MM Audio Jack F 3 POS Solder ST Thru-Hole 4 Terminal 1 Port
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 150 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
ACJS-MV35-3S ACJS-MV35-3S Hersteller : Amphenol Audio CAT-AUDIO.pdf Description: CONN JACK STEREO 3.5MM
Gender: Female
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 4 Contacts
Internal Switch(s): Single Switch
Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS)
Termination: Solder Eyelet(s)
Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Part Status: Active
auf Bestellung 323 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
ACJS-MV35-3S ACJS-MV35-3S Hersteller : AMPHENOL AUDIO ACJS-MV35-3S.pdf Description: AMPHENOL AUDIO - ACJS-MV35-3S - CONN, STEREO JACK, 3.5MM, PANEL
tariffCode: 85366930
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Kontakte: 4Kontakt(e)
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 241 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar