ACJS-MV35-3S AMPHENOL
Hersteller: AMPHENOL
Category: Jack connectors
Description: Connector: Jack 3,5mm; socket; female; stereo; ways: 3; straight
Type of connector: Jack 3,5mm
Connector: socket
Kind of connector: female
Connector variant: stereo
Spatial orientation: straight
Mechanical mounting: for panel mounting
Electrical mounting: THT
Number of ways: 3
Design: on/off switch
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACJS-MV35-3S AMPHENOL
ACJS-MV35-3S | Hersteller : Amphenol Sine Systems |
Conn 3.5MM Audio Jack F 3 POS Solder ST Thru-Hole 4 Terminal 1 Port |
auf Bestellung 1000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
ACJS-MV35-3S | Hersteller : Amphenol Audio |
Phone Connectors 1/8" Vert M Series Phone Jack |
auf Bestellung 150 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: CONN JACK STEREO 3.5MMPackaging: Bulk Connector Type: Phone Jack Gender: Female Mounting Type: Panel Mount Shielding: Unshielded Operating Temperature: -25°C ~ 70°C Number of Positions/Contacts: 3 Conductors, 4 Contacts Internal Switch(s): Single Switch Signal Lines: Stereo (3 Conductor, TRS) Termination: Solder Eyelet(s) Industry Recognized Mating Diameter: 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Part Status: Active |
auf Bestellung 323 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: AMPHENOL AUDIO - ACJS-MV35-3S - CONN, STEREO JACK, 3.5MM, PANELtariffCode: 85366930 productTraceability: Yes-Date/Lot Code rohsCompliant: YES Anzahl der Kontakte: 4Kontakt(e) euEccn: NLR hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES directShipCharge: 25 usEccn: EAR99 |
auf Bestellung 241 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |