Produkte > TDK CORPORATION > ACP3225-102-2P-TL000
ACP3225-102-2P-TL000
ACP3225-102-2P-TL000 TDK Corporation
cmf_commercial_power_acp3225_en.pdf
Hersteller: TDK Corporation
Description: CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Voltage Rating - DC: 60V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm (Typ)
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ACP3225-102-2P-TL000 TDK Corporation
Description: CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Voltage Rating - DC: 60V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm (Typ), Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ACP3225-102-2P-TL000 ACP3225-102-2P-TL000 Hersteller : TDK Corporation cmf_commercial_power_acp3225_en.pdf Description: CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Voltage Rating - DC: 60V
Current Rating (Max): 1.5A
auf Bestellung 12975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
ACP3225-102-2P-TL000 ACP3225-102-2P-TL000 Hersteller : TDK cmf_commercial_power_acp3225_en.pdf Common Mode Chokes / Filters Common Mode Chokes / Filters 1Kohms 1.5A 60V 1210 Common Mode Fil
Mindestbestellmenge: 3
ACP3225-102-2P-TL000 Hersteller : TDK acp3225-102-2p-tl000.pdf Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 1.5A 0.1Ohm DCR SMD T/R