Produkte > ANALOG DEVICES > AD5111BCPZ80-RL7
AD5111BCPZ80-RL7
AD5111BCPZ80-RL7 Analog Devices
UG-379.pdf
Hersteller: Analog Devices
auf Bestellung 817 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5111BCPZ80-RL7 Analog Devices
Description: IC DGTL POT 80KOHM 128TAP 8LFCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 80k, Tolerance: ±8%, Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: Up/Down (U/D, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-LFCSP-UD (2x2), Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 80k
Tolerance: ±8%
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 2970 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
AD5111BCPZ80-RL7 AD5111BCPZ80-RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5111_5113_5115.pdf Digital Potentiometer 80kOhm 128POS Non-Volatile 8-Pin LFCSP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 80k
Tolerance: ±8%
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V