Produkte > ANALOG DEVICES INC. > AD5112BCPZ10-500R7
AD5112BCPZ10-500R7
AD5112BCPZ10-500R7 Analog Devices Inc.
AD5110_5112_5114.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8LFCSP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±8%
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5112BCPZ10-500R7 Analog Devices Inc.
Description: IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8LFCSP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±8%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-LFCSP-UD (2x2), Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5112BCPZ10-500R7 AD5112BCPZ10-500R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5110_5112_5114.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±8%
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 64
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 760 Stücke: