Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5113BCPZ80-500R7
AD5113BCPZ80-500R7
AD5113BCPZ80-500R7 Analog Devices, Inc.
ad5111_5113_5115.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 80kOhm 64POS Non-Volatile 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 17500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5113BCPZ80-500R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 80KOHM 64TAP 8LFCSP, Resistance (Ohms): 80k, Tolerance: ±8%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: Up/Down (U/D, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-LFCSP-UD (2x2), Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD5113BCPZ80-500R7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5113BCPZ80-500R7 AD5113BCPZ80-500R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5111_5113_5115.pdf Digital Potentiometer 80kOhm 64POS Non-Volatile 8-Pin LFCSP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 80k
Tolerance: ±8%
Packaging: Cut Tape (CT)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Resistance (Ohms): 80k
Tolerance: ±8%
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V