Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5114BCPZ80-500R7
AD5114BCPZ80-500R7
AD5114BCPZ80-500R7 Analog Devices, Inc.
ad5110_5112_5114.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 80kOhm 32POS Non-Volatile Linear 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 17000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5114BCPZ80-500R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 80KOHM 32TAP 8LFCSP, Resistance (Ohms): 80k, Tolerance: ±8%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 32, Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-LFCSP-UD (2x2), Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Resistance (Ohms): 80k
Tolerance: ±8%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 32
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 8-LFCSP-UD (2x2)
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 70
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Resistance (Ohms): 80k
Tolerance: ±8%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 32
Taper: Linear
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 680 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 477 Stücke:
AD5114BCPZ80-500R7 AD5114BCPZ80-500R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5110_5112_5114.pdf Digital Potentiometer 80kOhm 32POS Non-Volatile Linear 8-Pin LFCSP EP T/R