Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5122AWBCPZ10-RL7
AD5122AWBCPZ10-RL7
AD5122AWBCPZ10-RL7 Analog Devices, Inc.
ad5122a_5142a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Non-Volatile Linear/Log Automotive AEC-Q100 16-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5122AWBCPZ10-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 10KOHM 16LFCSP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±8%, Features: Selectable Address, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-WFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 16-LFCSP (3x3), Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 55, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD5122AWBCPZ10-RL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5122AWBCPZ10-RL7 AD5122AWBCPZ10-RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5122a_5142a.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Non-Volatile Linear/Log Automotive AEC-Q100 16-Pin LFCSP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
AD5122AWBCPZ10-RL7 AD5122AWBCPZ10-RL7 Hersteller : Analog Devices Inc. AD5122A_5142A.pdf Description: IC DGTL POT 10KOHM 16LFCSP
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±8%
Features: Selectable Address
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-WFQFN Exposed Pad, CSP
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 16-LFCSP (3x3)
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 55
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
Number of Circuits: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
AD5122AWBCPZ10-RL7 AD5122AWBCPZ10-RL7 Hersteller : Analog Devices AD5122A_5142A.pdf Digital Potentiometer ICs 128tap, Dual DigiPOT, NVM, I2C