Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5122BRUZ100-RL7
AD5122BRUZ100-RL7
AD5122BRUZ100-RL7 Analog Devices, Inc.
ad5122_5142.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 100kOhm 128POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5122BRUZ100-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: 128TAP, DUAL DIGIPOT, NVM, SPI, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±8%, Features: Cascade Pin, Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 130, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD5122BRUZ100-RL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5122BRUZ100-RL7 AD5122BRUZ100-RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5122_5142.pdf Digital Potentiometer 100kOhm 128POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±8%
Features: Cascade Pin
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 130
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C