Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5171BRJZ100-R2
AD5171BRJZ100-R2
AD5171BRJZ100-R2 Analog Devices, Inc.
424520295ad5171_b.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 100kOhm 64POS 8-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5171BRJZ100-R2 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 100KOHM 64TAP SOT23-8, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±30%, Features: Selectable Address, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-8, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: OTP, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: SOT-23-8, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 60, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 504 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±30%
Features: Selectable Address
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-8
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: SOT-23-8
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 60
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 39 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
AD5171BRJZ100-R2 AD5171BRJZ100-R2 Hersteller : Analog Devices, Inc. 424520295ad5171_b.pdf Digital Potentiometer 100kOhm 64POS 8-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±30%
Features: Selectable Address
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-8
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear