Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5171BRJZ50-R7
AD5171BRJZ50-R7
AD5171BRJZ50-R7 Analog Devices, Inc.
424520295ad5171_b.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS 8-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5171BRJZ50-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-8, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±30%, Features: Selectable Address, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-8, Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: OTP, Interface: I2C, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: SOT-23-8, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 60, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD5171BRJZ50-R7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5171BRJZ50-R7 Hersteller : AD AD5171.pdf 07+
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AD5171BRJZ50-R7 AD5171BRJZ50-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 424520295ad5171_b.pdf Digital Potentiometer 50kOhm 64POS 8-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Features: Selectable Address
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-8
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: OTP
Interface: I2C
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: SOT-23-8
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 60
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C