Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5173BRMZ2.5
AD5173BRMZ2.5
AD5173BRMZ2.5 Analog Devices, Inc.
ad5172.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 2.5kOhm 256POS Volatile 10-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 8600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5173BRMZ2.5 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 2.5k, Tolerance: -20%, +55%, Features: Selectable Address, Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: OTP, Interface: I2C, Configuration: Rheostat, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 256, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 10-MSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 160, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5173BRMZ2.5 AD5173BRMZ2.5 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5172.pdf Digital Potentiometer 2.5kOhm 256POS Volatile 10-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 95 Stücke:
Mindestbestellmenge: 95
auf Bestellung 300 Stücke:
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 2.5k
Tolerance: -20%, +55%
Features: Selectable Address
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: OTP
Interface: I2C
Configuration: Rheostat
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 256
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 10-MSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 160
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 150 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2