Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5174BRMZ-10-RL7
AD5174BRMZ-10-RL7
AD5174BRMZ-10-RL7 Analog Devices, Inc.
ad5174.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 10kOhm 1024POS Non-Volatile 10-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5174BRMZ-10-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 10KOHM 1024TAP 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±15%, Features: Cascade Pin, Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: SPI, Configuration: Rheostat, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 1024, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 10-MSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 35, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±15%
Features: Cascade Pin
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: SPI
Configuration: Rheostat
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 1024
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 10-MSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 35
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±15%
Features: Cascade Pin
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: SPI
Configuration: Rheostat
Number of Taps: 1024
Taper: Linear
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Mindestbestellmenge: 2
AD5174BRMZ-10-RL7 AD5174BRMZ-10-RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5174.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 1024POS Non-Volatile 10-Pin MSOP T/R