Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5201BRMZ50-REEL7
AD5201BRMZ50-REEL7
AD5201BRMZ50-REEL7 Analog Devices, Inc.
ad5200_5201.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 33POS Volatile Linear 10-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 17000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5201BRMZ50-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 50KOHM 33TAP 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±30%, Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 33, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 10-MSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 50, Temperature Coefficient (Typ): 500ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 33
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 10-MSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 50
Temperature Coefficient (Typ): 500ppm/°C
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 33
Taper: Linear
Number of Circuits: 1
Mindestbestellmenge: 4
AD5201BRMZ50-REEL7 Hersteller : ADI AD5200_5201.pdf
AD5201BRMZ50-REEL7 AD5201BRMZ50-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5200_5201.pdf Digital Potentiometer 50kOhm 33POS Volatile Linear 10-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar