Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5203ARUZ100-REEL
AD5203ARUZ100-REEL
AD5203ARUZ100-REEL Analog Devices, Inc.
54250616687472ad5203.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 100kOhm 64POS Volatile Linear 24-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5203ARUZ100-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 100KOHM 64TAP 24TSSOP, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 24-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 45, Temperature Coefficient (Typ): 700ppm/°C, Number of Circuits: 4, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5203ARUZ100-REEL AD5203ARUZ100-REEL Hersteller : Analog Devices, Inc. 54250616687472ad5203.pdf Digital Potentiometer 100kOhm 64POS Volatile Linear 24-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±30%
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 24-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 45
Temperature Coefficient (Typ): 700ppm/°C
Number of Circuits: 4
DigiKey Programmable: Not Verified
Mindestbestellmenge: 82
AD5203ARUZ100-REEL Hersteller : ADI AD5203.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear