AD5203ARZ10
AD5203ARZ10 Analog Devices, Inc.
54250616687472ad5203.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Volatile Linear 24-Pin SOIC W Tube
auf Bestellung 62 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 62
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5203ARZ10 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±30%, Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 64, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 24-SOIC, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 45, Temperature Coefficient (Typ): 700ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±30%
Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 64
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 24-SOIC
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 45
Temperature Coefficient (Typ): 700ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 186 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 154 Stücke:
AD5203ARZ10 AD5203ARZ10 Hersteller : Analog Devices, Inc. 54250616687472ad5203.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Volatile Linear 24-Pin SOIC W Tube