AD5207BRUZ50
AD5207BRUZ50 Analog Devices, Inc.
ad5207.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP Tube
auf Bestellung 1440 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 288
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5207BRUZ50 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 50KOHM 256TAP 14TSSOP, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±30%, Features: Cascade Pin, Packaging: Tube, Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 256, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.2V ~ 2.7V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 50, Temperature Coefficient (Typ): 500ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5207BRUZ50 AD5207BRUZ50 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5207.pdf Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP Tube
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
auf Bestellung 128 Stücke:
Mindestbestellmenge: 128
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Features: Cascade Pin
Packaging: Tube
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 256
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.2V ~ 2.7V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 50
Temperature Coefficient (Typ): 500ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 276 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 354 Stücke: