Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5220BRMZ10-REEL7
AD5220BRMZ10-REEL7
AD5220BRMZ10-REEL7 Analog Devices, Inc.
104988615392906ad5220.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5220BRMZ10-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 8MSOP, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: Up/Down (U/D, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-MSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 40, Temperature Coefficient (Typ): 800ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: Up/Down (U/D, CS)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 8-MSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 40
Temperature Coefficient (Typ): 800ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 958 Stücke:
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: Up/Down (U/D, CS)
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Mindestbestellmenge: 2
AD5220BRMZ10-REEL7 AD5220BRMZ10-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 104988615392906ad5220.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar