Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5220BRMZ100-R7
AD5220BRMZ100-R7
AD5220BRMZ100-R7 Analog Devices, Inc.
104988615392906ad5220.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 100kOhm 128POS Volatile 8-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5220BRMZ100-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 100KOHM 128TAP 8MSOP, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: Up/Down (U/D, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-MSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 40, Temperature Coefficient (Typ): 800ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 762 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AD5220BRMZ100-R7 AD5220BRMZ100-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 104988615392906ad5220.pdf Digital Potentiometer 100kOhm 128POS Volatile 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: Up/Down (U/D, CS)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 8-MSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 40
Temperature Coefficient (Typ): 800ppm/°C