Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5222BRUZ10-REEL7
AD5222BRUZ10-REEL7
AD5222BRUZ10-REEL7 Analog Devices, Inc.
437725218254876ad5222.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile 14-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5222BRUZ10-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 10KOHM 128TAP 14TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±30%, Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: Up/Down (U/D, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 45, Temperature Coefficient (Typ): -35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD5222BRUZ10-REEL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5222BRUZ10-REEL7 AD5222BRUZ10-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 437725218254876ad5222.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile 14-Pin TSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±30%
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V