Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5222BRZ10-REEL7
AD5222BRZ10-REEL7
AD5222BRZ10-REEL7 Analog Devices, Inc.
437725218254876ad5222.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile 14-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5222BRZ10-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 10KOHM 128TAP 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±30%, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: Up/Down (U/D, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-SOIC, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 45, Temperature Coefficient (Typ): -35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AD5222BRZ10-REEL7 AD5222BRZ10-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 437725218254876ad5222.pdf Digital Potentiometer 10kOhm 128POS Volatile 14-Pin SOIC N T/R
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±30%
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: Up/Down (U/D, CS)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V