Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5235BRUZ25-EP-R7
AD5235BRUZ25-EP-R7
AD5235BRUZ25-EP-R7 Analog Devices, Inc.
369833275438968ad5235-ep.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 25kOhm 1024POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5235BRUZ25-EP-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGTL POT 1024POS DUAL 16TSSOP, Resistance (Ohms): 25k, Tolerance: ±8%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 1024, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 30, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD5235BRUZ25-EP-R7 AD5235BRUZ25-EP-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. AD5235-EP.pdf Description: IC DGTL POT 1024POS DUAL 16TSSOP
Resistance (Ohms): 25k
Tolerance: ±8%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 1024
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 30
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 981 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AD5235BRUZ25-EP-R7 AD5235BRUZ25-EP-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 369833275438968ad5235-ep.pdf Digital Potentiometer 25kOhm 1024POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 25k
Tolerance: ±8%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 1024
Taper: Linear