Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5270BRMZ-50-RL7
AD5270BRMZ-50-RL7
AD5270BRMZ-50-RL7 Analog Devices, Inc.
ad5270_5271.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 1024POS Non-Volatile Linear 10-Pin MSOP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5270BRMZ-50-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT RHE 50KOHM 1024TAP 10MSOP, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±1%, Features: Cascade Pin, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: SPI, Configuration: Rheostat, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 1024, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 10-MSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 35, Temperature Coefficient (Typ): 5ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±1%
Features: Cascade Pin
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Configuration: Rheostat
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 1024
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 35
Temperature Coefficient (Typ): 5ppm/°C
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±1%
Features: Cascade Pin
Packaging: Cut Tape (CT)
Configuration: Rheostat
Number of Taps: 1024
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 246 Stücke:
AD5270BRMZ-50-RL7 AD5270BRMZ-50-RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad5270_5271.pdf Digital Potentiometer 50kOhm 1024POS Non-Volatile Linear 10-Pin MSOP T/R