Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD5293BRUZ-50-RL7
AD5293BRUZ-50-RL7
AD5293BRUZ-50-RL7 Analog Devices, Inc.
1003392019381845ad5293.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 1024POS Volatile 14-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD5293BRUZ-50-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 50KOHM 1024TP 14TSSOP, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±1%, Features: Cascade Pin, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Number of Taps: 1024, Voltage - Supply: 9V ~ 33V, ±9V ~ 16.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 60, Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±1%
Features: Cascade Pin
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Number of Taps: 1024
Voltage - Supply: 9V ~ 33V, ±9V ~ 16.5V
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 60
Temperature Coefficient (Typ): 35ppm/°C
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±1%
Features: Cascade Pin
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 1024
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 996 Stücke:
AD5293BRUZ-50-RL7 AD5293BRUZ-50-RL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 1003392019381845ad5293.pdf Digital Potentiometer 50kOhm 1024POS Volatile 14-Pin TSSOP T/R