Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD7376ARUZ50-REEL7
AD7376ARUZ50-REEL7
AD7376ARUZ50-REEL7 Analog Devices, Inc.
ad7376.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD7376ARUZ50-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 50KOHM 128TAP 14TSSOP, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±30%, Features: Cascade Pin, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 128, Voltage - Supply: 4.5V ~ 33V, ±4.5V ~ 16.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 260, Temperature Coefficient (Typ): -300ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD7376ARUZ50-REEL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD7376ARUZ50-REEL7 AD7376ARUZ50-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. ad7376.pdf Digital Potentiometer 50kOhm 128POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Features: Cascade Pin
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 128
Voltage - Supply: 4.5V ~ 33V, ±4.5V ~ 16.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 260
Temperature Coefficient (Typ): -300ppm/°C
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Features: Cascade Pin
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Volatile
Interface: SPI
Configuration: Potentiometer
Number of Taps: 128
Taper: Linear
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
AD7376ARUZ50-REEL7 AD7376ARUZ50-REEL7 Hersteller : Analog Devices AD7376.pdf Digital Potentiometer ICs +/-15V DIGITAL POTENTIOMETERS 50K OHM