Produkte > ANALOG DEVICES INC. > AD7450ABRTZ-REEL7
AD7450ABRTZ-REEL7
AD7450ABRTZ-REEL7 Analog Devices Inc.
AD7440_7450A.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC ADC 12BIT SAR SOT23-8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-8
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 12
Configuration: S/H-ADC
Data Interface: SPI, DSP
Reference Type: External
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 2.7V ~ 5.25V
Voltage - Supply, Digital: 2.7V ~ 5.25V
Sampling Rate (Per Second): 1M
Input Type: Differential
Number of Inputs: 1
Supplier Device Package: SOT-23-8
Architecture: SAR
Ratio - S/H:ADC: 1:1
Part Status: Active
Number of A/D Converters: 1
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD7450ABRTZ-REEL7 Analog Devices Inc.
Description: IC ADC 12BIT SAR SOT23-8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-8, Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 12, Configuration: S/H-ADC, Data Interface: SPI, DSP, Reference Type: External, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 2.7V ~ 5.25V, Voltage - Supply, Digital: 2.7V ~ 5.25V, Sampling Rate (Per Second): 1M, Input Type: Differential, Number of Inputs: 1, Supplier Device Package: SOT-23-8, Architecture: SAR, Ratio - S/H:ADC: 1:1, Part Status: Active, Number of A/D Converters: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2140 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Mindestbestellmenge: 6
AD7450ABRTZ-REEL7 AD7450ABRTZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices Inc. AD7440_7450A.pdf Description: IC ADC 12BIT SAR SOT23-8
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-8
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 12
Configuration: S/H-ADC
Data Interface: SPI, DSP
Reference Type: External
Sampling Rate (Per Second): 1M
Input Type: Differential
Number of Inputs: 1
Architecture: SAR
Ratio - S/H:ADC: 1:1
Part Status: Active
Number of A/D Converters: 1
Produkt ist nicht verfügbar
AD7450ABRTZ-REEL7 AD7450ABRTZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices AD7440_7450A.pdf Analog to Digital Converters - ADC 12-BIT Diff I/put, 1MSPS SAR ADC I.C.