AD7478AWARMZ
AD7478AWARMZ Analog Devices, Inc.
458ad7476a_7477a_7478a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
1-Channel Single ADC SAR 1.2Msps 8-bit Serial Automotive AEC-Q100 8-Pin MSOP Tube
auf Bestellung 22000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD7478AWARMZ Analog Devices, Inc.
Description: IC ADC 8BIT SAR 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 8, Configuration: S/H-ADC, Data Interface: SPI, DSP, Reference Type: Supply, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 2.35V ~ 5.25V, Voltage - Supply, Digital: 2.35V ~ 5.25V, Sampling Rate (Per Second): 1M, Input Type: Single Ended, Number of Inputs: 1, Supplier Device Package: 8-MSOP, Architecture: SAR, Ratio - S/H:ADC: 1:1, Number of A/D Converters: 1, Grade: Automotive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD7478AWARMZ AD7478AWARMZ Hersteller : Analog Devices Inc. AD7476A_7477A_7478A.pdf Description: IC ADC 8BIT SAR 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Reference Type: Supply
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 2.35V ~ 5.25V
Voltage - Supply, Digital: 2.35V ~ 5.25V
Sampling Rate (Per Second): 1M
Input Type: Single Ended
Number of Inputs: 1
Supplier Device Package: 8-MSOP
Number of A/D Converters: 1
Grade: Automotive
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
AD7478AWARMZ AD7478AWARMZ Hersteller : Analog Devices AD7476A_7477A_7478A-1501904.pdf Analog to Digital Converters - ADC 8-Bit Low Power ADC in uSOIC Pkg I.C