Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD8004ARZ-14-REEL7
AD8004ARZ-14-REEL7
AD8004ARZ-14-REEL7 Analog Devices, Inc.
253998960103908ad8004.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Op Amp Quad High Speed Amplifier ±6V/12V 14-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8004ARZ-14-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 14mA, Slew Rate: 3000V/µs, Gain Bandwidth Product: 30 MHz, Current - Input Bias: 40 µA, Voltage - Input Offset: 1 mV, Supplier Device Package: 14-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Current - Output / Channel: 50 mA, -3db Bandwidth: 250 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 4 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD8004ARZ-14-REEL7 AD8004ARZ-14-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 253998960103908ad8004.pdf Op Amp Quad High Speed Amplifier ±6V/12V 14-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 14mA
Slew Rate: 3000V/µs
Gain Bandwidth Product: 30 MHz
Current - Input Bias: 40 µA
Voltage - Input Offset: 1 mV
Supplier Device Package: 14-SOIC
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Current - Output / Channel: 50 mA
-3db Bandwidth: 250 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 4 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
auf Bestellung 445 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 14mA
Slew Rate: 3000V/µs
Gain Bandwidth Product: 30 MHz
Current - Input Bias: 40 µA
Voltage - Input Offset: 1 mV
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
-3db Bandwidth: 250 MHz