AD8010AN
AD8010AN Analog Devices Inc.
AD8010.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CF 200MA LP 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Amplifier Type: Current Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 15.5mA
Slew Rate: 800V/µs
Current - Input Bias: 10 µA
Voltage - Input Offset: 5 mV
Supplier Device Package: 8-PDIP
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 200 mA
-3db Bandwidth: 230 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 9 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
auf Bestellung 25313 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8010AN Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP CF 200MA LP 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Amplifier Type: Current Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 15.5mA, Slew Rate: 800V/µs, Current - Input Bias: 10 µA, Voltage - Input Offset: 5 mV, Supplier Device Package: 8-PDIP, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 200 mA, -3db Bandwidth: 230 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 9 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.