Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD8044ARZ-14-REEL
AD8044ARZ-14-REEL
AD8044ARZ-14-REEL Analog Devices, Inc.
5147374980671322ad8044.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Op Amp Quad Low Power Amplifier R-R O/P ±6V/12V 14-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8044ARZ-14-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Voltage Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 11.5mA, Slew Rate: 190V/µs, Current - Input Bias: 2 µA, Voltage - Input Offset: 1.4 mV, Supplier Device Package: 14-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Current - Output / Channel: 30 mA, -3db Bandwidth: 160 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 3 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.
Weitere Produktangebote AD8044ARZ-14-REEL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Amplifier Type: Voltage Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 11.5mA
Slew Rate: 190V/µs
Current - Input Bias: 2 µA
Voltage - Input Offset: 1.4 mV
Number of Circuits: 4
Current - Output / Channel: 30 mA
-3db Bandwidth: 160 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 3 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Supply: 11.5mA
Slew Rate: 190V/µs
Current - Input Bias: 2 µA
Voltage - Input Offset: 1.4 mV
Number of Circuits: 4
-3db Bandwidth: 160 MHz
AD8044ARZ-14-REEL AD8044ARZ-14-REEL Hersteller : Analog Devices AD8044-3119647.pdf High Speed Operational Amplifiers QUAD 180MHZ R-TO-R V-FDBK Lead Free