AD8130AR
AD8130AR Analog Devices Inc.
AD8129_8130.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 13mA
Slew Rate: 1100V/µs
Current - Input Bias: 500 nA
Voltage - Input Offset: 400 µV
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 40 mA
-3db Bandwidth: 290 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 25.2 V
auf Bestellung 12354 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 119
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8130AR Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 13mA, Slew Rate: 1100V/µs, Current - Input Bias: 500 nA, Voltage - Input Offset: 400 µV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 40 mA, -3db Bandwidth: 290 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 25.2 V.
Weitere Produktangebote AD8130AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD8130AR Hersteller : AD AD8129_8130.pdf SOP8
auf Bestellung 2215 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AD8130AR Hersteller : Analog Devices AD8129_8130.pdf ОУ, 270МГц, 1090V/uS, DIP8 Група товару: Інтегральні мікросхеми лінійні Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
AD8130AR Hersteller : Analog Devices AD8129_8130.pdf ОУ, 270МГц, 1090V/uS, SO Група товару: Інтегральні мікросхеми лінійні Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Current - Supply: 13mA
Slew Rate: 1100V/µs
Current - Input Bias: 500 nA
Voltage - Input Offset: 400 µV
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 290 MHz
AD8130AR AD8130AR Hersteller : Analog Devices AD8129_8130-1502145.pdf Differential Amplifiers 270 MHz